TECHSOFT CZTECHSOFT SKCADHelpCAD FórumFreeCAD

Jak autorizovat, spuštění po instalaci

Instalace a aktivace DraftSight
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 26 čer 2016, 11:28

Jak autorizovat, spuštění po instalaci

Příspěvekod Bavor » 02 črc 2016, 19:41

V minulosti jsem měl stažeu free verzi programu DraftSight a byl jsem s ní spokojen. Po přeinstalování operačního systému Windovs 10 jsem si znovu DravSight stáhl a nainstalovat. Po instalaci se objeví úvodní okénko programu, ale po několika vteřinách zmizí a ani se neobjeví okénka pro autorizaci. V čem je chyba, co dělám špatně? Poraďte prosím.

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 401
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: Jak autorizovat, spuštění po instalaci

Příspěvekod JanP » 04 črc 2016, 10:19

Dobrý deň,

Nuž - nemám predstavu, ja by som vyskúšal nasledujúce:
1. Odinštaloval by som DraftSight
2. Vytvoril by sopm nového užívateľa vo Windowse (s admin právami), nainštaloval DraftSight a skúsil to s ním

Ak to pôjde - treba sa zamerať na Windows ...
Ak to nepôjde - asi by som strávil nejaký čas na internete skúmaní čo a ako... a snáď by som na nejaké info natrafil

Viac Vám asi neporadím

Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 26 čer 2016, 11:28

Re: Jak autorizovat, spuštění po instalaci

Příspěvekod Bavor » 16 črc 2016, 12:26

Tak bohužel, ani nová instalace a nový účet nic nezměnily. Po nové instalaci naběhne úvodní okénko, ale po několika vteřinách zmizí a program nejde ani aktivovat (neukáze se ani formulář pro aktivaci) Mohlo by to být něčím v nastavení Windovs10? A čím? Bavor.

Kreslič
Příspěvky: 3
Registrován: 02 srp 2016, 20:26

Re: Jak autorizovat, spuštění po instalaci

Příspěvekod tajpan » 02 srp 2016, 20:34

Mám rovnaký problém. Tiež som ho skúšal riešiť reinštalom a nepomohlo. Tiež som ho mal už nainštalovaný. Našiel som však mail ktorý som žiaľ prehliadol, a to s odkazom na aktiváciu. Teraz mi aj po reinštale a zadaní mailu vypisuje, že počet dní na registráciu je 0 a celý program sa vypne. Viete mi prosím poradiť ako by sa to dalo riešiť?

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 401
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: Jak autorizovat, spuštění po instalaci

Příspěvekod JanP » 03 říj 2016, 07:44

Bohužiaľ Dassault Systèmes poskytuje support (týkajúci sa aj inštalácie a aktivácie) le pre platenú verziu DraftSight Profesional.
V tejto súvislosti všetyk rady pre bezplatnú verziu DraftSight majú "cenu zlata" ...a de-facto ak nastane vážny problém s aktiváciou, bez možnosti konzultovať s Dassault Systèmes je to dosť problematické

Nejaké tipy na riešenia nájdete aj na tomto EN fóre: http://www.eng-tips.com/threadminder.cfm?pid=1480

Zpět na Instalace a aktivace DraftSight



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků