TECHSOFT CZTECHSOFT SKCADHelpCAD FórumFreeCAD

kúpa ZWCAD 2021 Profesional

Diskuse týkající se používání ZWCADu
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 08 zář 2020, 19:21
Jméno (bez příjmení): Anna

kúpa ZWCAD 2021 Profesional

Příspěvekod AnnaK » 09 zář 2020, 11:39

Dobrý deň,
rozmýšľam nad kúpou trvalej licencie na ZWCAD 2021 Profesional. Stiahla som si preto aj skúšobnú verziu na 30 dní, aby som si odskúšala prácu v ňom. V súvislosti s tým by som mala zopár otázok:
1 . Všetko to čo je obsiahnuté v skúšobnej verzii je totožné s obsahom, ktorý bude v zakúpenom ZWCADe 2021 Profesional? Respektíve či nie je potrebné dodatočné zakúpenie nástrojov či doplnkov. Stiahnutá skúšobná verzia mi totiž vyhovuje tak ako je a chcem mať istotu, že aj zakúpený produkt bude obsahovať to isté :)
2. Bude v zakúpenom programe už možnosť vykresľovať do PDF súboru? Nie je potrebné si zvlášť zakúpiť nejaký doplnok na tvorbu PDF z DWG?
3. Ak by som si licenciu kúpila ako HW usb kľúč - poruchou alebo stratou usb kľúča prichádzam definitívne aj o licenciu? Alebo sa dá iba dokúpiť nový usb kľuč?
4. Keďže ide o trvalú licenciu očakáva sa že bude fungovať dlhodobo niekoľko rokov aj bez upgradu na novšiu verziu. (ak tomu správne rozumiem). A tak mi napadlo, či nemôže v budúcnosti nastať nejaký problém s operačným systémom pri prípadných aktualizáciách a tak pod. Ja mám teraz Windows 10.

Za odpovede vopred VEĽMI PEKNE ĎAKUJEM.

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 401
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: kúpa ZWCAD 2021 Profesional

Příspěvekod JanP » 11 zář 2020, 08:48

Dobrý deň,

1 . Áno - Všetko to čo je obsiahnuté v skúšobnej verzii je totožné s obsahom, ktorý bude v zakúpenom ZWCADe 2021 Profesional. Po zakúpení licencie si len aktivujete plnú licenciu zadaním licenčného kódu = ostanú bez zmeny aj všetky nastavenia a rôzne doplnky ktoré tam doplníte počas skúšania...

2. Aj v skúšobnej verzii môžete tlačiť do PDF súboru... stačí si zvoliť pridanie tlačiarne a vybrať tlač do PDF... nie je potrebné nič dokupovať - PDF tlačiareň je to priamo v ZWCADe, pričom v PDF súbore ktorý Vám vznikne je možné aj zapínať a vypínať jednotlivé hladiny

3. Ak si zakúpite licenciu chránenú HW USB kľúčom pri strate usb kľúča prichádzate aj o licenciu! Pri poškodení USB kľúča si môžete zakúpiť za príslušný poplatok nový (starý musíte vrátiť)...

4. Áno - trvalá licencia bude fungovať dlhodobo niekoľko rokov aj bez upgradu na novšiu verziu. Ak nezmeníte a neupgradujete operačný systém - môže Vám licencia fungovať až "kým sa počítač nerozpadne" :-) ... ale ak sa bude Windows aktualizovať alebo upgradovať resp... ak o 5-10 rokov bude úplne iná verzia Windowsu, môžu nastať nasledujúce problémy: Stará verzia ZWCADu samozrejme nemusí korektne fungovať pod novým Windowsom. Alebo v prípade ak budete mať licenciu chránenú USB HW kľúčom - môže nastať situácia, že ZWCAD pod novým Windowsom by aj fungoval, ale pre USB kľúč už nebudú k dispozícii drivery pre nový Windows... ateda budete musieť upgradovať a pri upgrade aj vymeniť USB kľúč za nový,... alebo presť na SW ochranu...

Zpět na Technické dotazy ZWCADu



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků