TECHSOFT CZTECHSOFT SKCADHelpCAD FórumFreeCAD

Inštalácia ZWCAD 2019

Problémy týkající se instalace nebo aktivace ZWCADu
Kreslič
Příspěvky: 3
Registrován: 20 úno 2019, 14:05
Jméno (bez příjmení): Vladimír

Inštalácia ZWCAD 2019

Příspěvekod Santi » 08 bře 2024, 10:16

Dobrý deň. Prosím o pomoc s problémom pri inštalácii ZWCAD-u 2019.
Používam pri práci ZWCAD 2020, ale príležitostne, keď potrebujem vyrobiť alebo upraviť dynamický blok,
zapnem aj ZWCAD 2019. Používam ho s hardvérovým kľúčom. Fungovalo to, ale už prestalo.
Nedá sa mi otvoriť ZWCAD 2019, preto som sa ho pokúšal preinštalovať.
Mám inštalačný súbor od Vás "ZWCAD_2019_CSY_Win_64bit.exe", kde ešte funguje
vytváranie a editácia dynamických blokov. Ale hneď po spustení tohoto súboru sa otvorí okno,
kde je vyšedené a neprístupné tlačidlo "Instalovat" a jediné možné tlačidlo pre pokračovanie je "Rozvinutí".
Po jeho stlačení sa dajú nastaviť parametre pre sieťovú inštaláciu, ale ja mám hardvérový kľúč.
Ďakujem, s pozdravom
Vladimír Rakšáni
0907 576 175

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 402
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: Inštalácia ZWCAD 2019

Příspěvekod JanP » 12 dub 2024, 07:57

Dobry den,
Hmm - v tomto Vám veruže asi neporadím. Ja by som ako prvé vyskúšal vo Windowse vytvoriť nového užívateľa s Admin právami - a všetko to vyskúšal pod týmto novým užívateľom...

Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 25 dub 2024, 05:13

Re: Inštalácia ZWCAD 2019

Příspěvekod khnmsicoia » 25 dub 2024, 05:18

seo business

She had been shopping with her Mom in Wal-Mart. She must have been 6 years old, this beautiful brown haired, freckle-faced image of innocence. It was pouring outside. The kind of rain that gushes over the top of rain gutters, so much in a hurry to hit the Earth, it has no time to flow down the spout.

Zpět na Instalace a aktivace ZWCADu



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků