TECHSOFT CZTECHSOFT SKCADHelpCAD FórumFreeCAD

základní nastavení

Diskuse týkající se používání DraftSight
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 15 lis 2017, 23:46

základní nastavení

Příspěvekod hejric » 15 lis 2017, 23:50

Dobrý den, prosím o radu, lze nastavit nebo naimportovat základní nastavení pro DraftSight 2017? Ladil jsem kóty až je vše jinak. Např. měřítko výkresu neodpovídá kótám, kóta je po přiblížení/oddálení pohledu na jiném místě a v jiném měřítku, atp.
Díky za info.
Ondra

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 401
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: základní nastavení

Příspěvekod JanP » 17 lis 2017, 08:16

Dobry den,

Teoreticky ak spustite prikaz _OPTIONS, tak v zalozke PROFILY mozete OBNOVIT vychodzi profil.
Teoreticky preto, ze nie vsetko sa riadi profilom a niektore veci sa navyse ukladaju spolu s vykresom, takze existujuce vykresy sa budu musiet upravit manualne...

Co sa tyka Vami spominaneho "Zakladniho nastaveni" DraftSight (resp ineho CADu) - univerzalne zakladne nastavenbie bohuzial neexistuje, kedze rozni uzivatelia pozaduju rozne zakladne nastavenie...

Asi bude najlepsie ak mi poslete (pripojite tu na fore) Vas vykres - a ja sa na neho pozriem "co to tam vlastne mate" ...kedze z Vasho popisu sa moze jednat o problem s natavenim meritka poznamok... ale zasa umiestnenie kot by sa pri tom menit nemalo... takze cakam na vykres :-)

Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 15 lis 2017, 23:46

Re: základní nastavení

Příspěvekod hejric » 17 lis 2017, 20:47

Dobrý den,
děkuji za Vaši reakci. Bylo by prosím možné zaslat Vám projekt na soukromou emailovou adresu? Nechci jej zveřejňovat.
Děkuji za informaci a případné napsání e-adresy.
S pozdravem
O. Hejral

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 401
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: základní nastavení

Příspěvekod JanP » 20 lis 2017, 08:53

Dobrý deň,

Ak podržíte kurzor myši nad mojím nickom "JanP" - zobrazí sa Vám vyskakovacie menu s možnosťou poslať mi súkromnú správu, alebo email...
V každom prípade email môžete poslať aj na techsoft@techsoft.sk

Zpět na Technické dotazy DraftSight



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků