TECHSOFT CZTECHSOFT SKCADHelpCAD FórumFreeCAD

1.3.2017

Diskuse týkající se používání DraftSight
Kreslič
Příspěvky: 3
Registrován: 08 bře 2017, 15:08

1.3.2017

Příspěvekod gusto0 » 08 bře 2017, 15:15

od 1.3.2017 mi prestal pracovat draftsight na winXP. je potrebne nainstalovat bud novu verziu 2017 alebo hotfix - co sa mi bohuzial nepodarilo - obe instalacie mi zahlasia chybu. predpokladam ze na starucke XP uz tieto instalacky nedostanem.
pomohlo mi nainstalovat naspat staru verziu a prestavit v PC na datum starsi ako 1.3.2017.
je mozne niekde v instalacnych suboroch draftsight-u prepisat datum napr. na 1.3.2020 aby som ho na starom pc mohol este pouzivat?

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 401
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: 1.3.2017

Příspěvekod JanP » 10 bře 2017, 09:28

Dobrý deň,

Bohužiaľ - 2017ka nie je určená pre Windows XP - viď systémové požiadavky : https://www.3ds.com/products-services/d ... t-version/
Ten "výpadok" licencií v uvedenom dátume je pravdepodobne spôsobený nejakým "blokom" ktorý mal DraftSight v sebe ....a ťažko sa k tomu vyjadrovať.

Na Vašu otázku: "pomohlo mi nainstalovat naspat staru verziu a prestavit v PC na datum starsi ako 1.3.2017.
je mozne niekde v instalacnych suboroch draftsight-u prepisat datum napr. na 1.3.2020 aby som ho na starom pc mohol este pouzivat?"

síce nepooznám jednoznačnú odpoveď - osobne som však presvedčený takmer na 100% že dátumom ci zmenou inštalačných súborov neurobíte celkom nič. Určite to bude nejaký zápis v registroch Windowsu ...kde to síce môžete skúsiť hľadať - ale výsledok je aj tak neistý

Veru neviem čo by som Vám poradil pre Win XP... keďže ten už (ak sa nemýlim) nepodporuje žiadny CAD

Zpět na Technické dotazy DraftSight



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků