TECHSOFT CZTECHSOFT SKCADHelpCAD FórumFreeCAD

Proglem s registraciou

Instalace a aktivace DraftSight
Kreslič
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2017, 13:28
Jméno (bez příjmení): juraj

Proglem s registraciou

Příspěvekod juri23 » 11 dub 2017, 13:32

Dobry den!
Mam problem s registraciou, po stiahnuti DS a zadani registracie-mail, atd. mi stale DS nefungujem... po registracii mi prisli 2 autorizacne maily kde bol odkaz na aktivaciu, co som aj urobil, a vsak po spusteni DS mi stale vypisuje hlasku ze mam kliknut na aktivacny link....

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 401
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: Proglem s registraciou

Příspěvekod JanP » 12 dub 2017, 07:40

Dobrý deň,

Nuž - ťažko poradiť. Teoreticky je možné že sa Vám to nedarí aktivovať pre jeden z nasledujúcich dôvodov:

- Ak ste neinštalovali DraftsSight ako užívateľ s Admin právami Windowsu
- Ak Aktivácii bráni FireWall Windowsu (skúste ho pri aktivácii vypnúť)
- Ak aktivácii bráni antivirový alebo antispamový SW (skúste ho pri aktivácii vypnúť)
- Ak máte blokované určité porty do/z internetu potrebné pre aktiváciu (to prichádza prakticky do úvahy len ak ste súčasťou väčšej firemnej siete kde si správca blokovaním portov zaisťuje maximálnu bezpečnosť)

Kreslič
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2017, 13:28
Jméno (bez příjmení): juraj

Re: Proglem s registraciou

Příspěvekod juri23 » 20 dub 2017, 12:13

v pripade ze by to bola ta posledna moznost ako postupovat?

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 401
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: Proglem s registraciou

Příspěvekod JanP » 20 dub 2017, 12:33

Ak by to bola tá posladná možnosť - tak treba toho kto to zablokoval poprosiť nech to všetko "na sekundu" odblokuje - a po aktivácii to môže zablokovať opäť...
Viac Vám v tomto bohužiaľ neporadím keďže na DraftSight Free - nemáme prakticky žiadny dosah.

Kreslič
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2017, 13:28
Jméno (bez příjmení): juraj

Re: Proglem s registraciou

Příspěvekod juri23 » 20 dub 2017, 13:54

momentalne som zistil velmi zaujimavu skutocnots... urobil som eset raz registraciu klikol na aktivacny mail, nasledne sputil DS, vyhodilo mi to hlasku ze DS mam znova aktivovat, odpojim PC od internetu a DS spustim, ale len RAZ... pri spusteni znova to chce opat registracne udaje....

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 401
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: Proglem s registraciou

Příspěvekod JanP » 21 dub 2017, 08:24

...to vyzera ako keby ste nemali vo Win Admin prava... ale moze to byt aj nejaky "poskodeny profil Windowsu"... a samozrejme to moze byt aj vselico ine :-)
Minimalne by som este vyskusal vo Windowse vytvorit noveho uzivatela s Admin pravami - a skusil by som to aktivovat pod nim

Zpět na Instalace a aktivace DraftSight



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků