TECHSOFT CZTECHSOFT SKCADHelpCAD FórumFreeCAD

DraftSight si nepameta aktivaciu

Instalace a aktivace DraftSight
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 31 pro 2017, 16:17

DraftSight si nepameta aktivaciu

Příspěvekod frotto158 » 31 pro 2017, 16:23

Dobry den mam problem stiahol som si naj. verziu draftsight pre win 64 - mam win 10 , uspesne nainstaluje , vypisem aktivaciu, aktivujem zapne sa doteraz parada :-)))) ale pri opetovnom zapnuti si nepameta aktivaciu vyskoci NANOVO OKNO S AKTIVACIOU NEVIETE V COM JE PROBLEM??? DAKUJEM ZA ODPOVEDE A VSETKO DOBRE V P.F. 2018 :-D

Administrátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 401
Registrován: 14 dub 2014, 15:50
Jméno (bez příjmení): Ján Pajerchin

Re: DraftSight si nepameta aktivaciu

Příspěvekod JanP » 03 led 2018, 08:42

Dobrý deň,
hmm... môže tomu brániť nejaký SW ktorý používate (antispam, antivir, firewall...), prípadne ak nie ste do Windowsu prihlásený ako užívateľ s admin právami... mohlo by to byť aj toto...

...ťažko radiť

Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 05 úno 2018, 00:36
Jméno (bez příjmení): ladis

Re: DraftSight si nepameta aktivaciu

Příspěvekod ladis1973 » 05 úno 2018, 00:54

Co tomu přesně brání netuším, ale při pohledu do registrů se to u téhle konfigurace chová následovně: při aktivaci a otevření čerstvě aktivovaného programu se doplní několik položek v klíči Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\SWActivation\K2 a při zavření programu se smažou. Problém se zdá, že je v položce Software/office/editor/versionII/Renewal, kde je hodnota zřejmě nějaký nesmysl, případně může ještě být v položkách "Software/office/editor/versionII/PrevRenewal a Software/office/editor/versionII/Green, kde už to vypadalo rozumněji, ale ještě to nebylo ono. Na jednom německém fóru jsem našel starší verzi aktivovaného klíče, takže jsem to vzal jako mustr, zkusmo podle toho to přepsal tyto hodnoty hodnotou z položky Software/office/editor/versionII/Ready a zafungovalo to. Do klíče Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\SWActivation\K2\Software/office/editor/versionII/UserRegData jsem podle toho mustru přidal ještě položku User_email s hodnotou mailu, na který byla zaslaná aktivace. Je to ale bez záruky, u mne to prošlo, jinde nemusí, pro sichr upozorňuji, že hrabat se v registrech může znamenat, že taky počítač může přestat fachat.

Zpět na Instalace a aktivace DraftSight



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků